Доктор Хаус - 7 Сезон (House, M.D. - 7 Season)

Доктор Хаус - 7 Сезон

House, M.D. - 7 Season

Написать рецензию Комментировать
На украинском:
Доктор Хаус - 7 Сезон
Год:
2010
Страна:
США
Жанр:
Драма
Качество:
TVRip
Перевод:
Русский
Рейтинг фильма:
4.5/5 (15)

Сюжет:

Серіал House M.D. розповідає про команду лікарів, які повинні правильно поставити діагноз хвороби пацієнта і врятувати його. В принципі серіал представляє з себе варіацію схеми "лікар як детектив", але на відміну від інших серіалів, де лікарі обстежують вже мертвого пацієнта, в House M.D. хворий знаходиться ще в живих.Очолює команду доктор Грегорі Хауз, який ходить з паличкою після того, як його м'язовий інфаркт в правій нозі надто пізно правильно діагностували. Як лікар Хауз просто геній, але сам не відрізняється проникливістю в спілкуванні з хворими і із задоволенням уникає їх, якщо тільки є можливість. Він сам увесь час проводить в боротьбі з власним болем, а тростина в його руці тільки підкреслює його жорстку отруйну манеру спілкування.Іноді його поведінку можна назвати майже нелюдяною, і при цьому він прекрасний лікар, обладаюший нетиповим розумом і бездоганним інстинктом, що здобуло йому глибоку повагу. Будучи інфекціоністом, він ще і чудовий діагност, який любить розгадувати медичні загадки, щоб врятувати комусь життя. Якби усе було по його волі, то Хауз лікував би хворих не виходячи зі свого кабінету.

Сериал Доктор Хаус - 7 Сезон (Доктор Хаус - 7 Сезон) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму
Скрыть плейлист

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Доктор Хаус - 7 Сезон» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |