Шахта (Шахта)

Год:
2010
Страна:
Киевская Русь
Жанр:
Драма
Качество:
SATRip
Рейтинг фильма:
4.8/5 (5)

Сюжет:

2007 рік. Олексій повертається зі служби за контрактом у частинах спеціального призначення. Рідне місто не сильно змінився з моменту його від'їзду. У радянські часи він був «закритим», так як на шахті там видобували уран. Зараз місто трохи «відкрили», але туди все одно ніхто, крім місцевих, не навідується. Місто навіть географічно перебуває в деякій ізоляції: з одного боку півкільцем гори, з іншого - річка. Міст і поромна переправа, ось дві єдині дороги. Як і будь-який маленький місто, він зберігає таємниці і секрети людських доль. В день повернення героя на шахті відбувається вибух. Після нього місто виявляється відірваний від повідомлення із зовнішнім світом і занурюється в невідомість ..

Сериал «Шахта» (Шахта) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Шахта» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |