Событие (The Event)

На украинском:
Подія
Год:
2010
Страна:
США
Жанр:
Драма
Качество:
TVRip
Рейтинг фильма:
5.0/5 (2)

Сюжет:

Загадкова і напружена історія з непередбачуваними поворотами сюжету починається з пропажі нареченої головного героя, а точніше буде сказати, зникнення, оскільки, виникає враження, що її і не існувало: ніхто не може згадати, що коли-небудь її бачив, або що-небудь чув про неї. Герой, що кидається на пошуки, виконаний рішучості розгадати загадку, добирається до самих верхніх ешелонів влади і несподівано розуміє, що став пішаком в таємничій грі, що ведеться на рівні сильних світу цього, відомих і, до пори, немає.І гра ця, схоже, може не лише вплинути на життя кожного, але і перевернути наші уявлення про світ.

Сериал Событие (Подія) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Событие» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |