Тайны Смолвиля - 9 сезон (Smallville)

Тайны Смолвиля - 9 сезон

Smallville

Написать рецензию Комментировать
На украинском:
Таємниці Смолвіля - 9 сезон
Год:
2009
Страна:
США
Жанр:
Мелодрама, Фантастика, Драма
Качество:
DVDRip
Перевод:
Русский
Рейтинг фильма:
4.5/5 (24)

Сюжет:

Після подій восьмого сезону Кларк бере на себе тягар захисника Метрополіс, ховаючись під маскою Червоно-Синього Плями, він залишається в тіні, пересуваючись з неймовірною швидкістю і подорожуючи по дахах, він стає відомим як "Пляма". У той же час іде і внутрішня боротьба Кларка-він відчуває що повинен зробити вибір між своїм кріптонскім спадщиною і людською природою, адже цього року йому належить зіткнутися з самими сильними ворогами всесвіту коміксів. У цьому сезоні ми побачимо Метало (Брайан Остін Грін) - людину з кріптонітовим серцем, Рулетку (Стеф Сонг), повернення Іграшкового Майстра (Toyman) і молодого майора ЗОДА, який прибув на Землю зі своєю армією. У дев'ятому сезоні ми так само побачимо "Суспільство Справедливості Америки" ( "Justice Society of America"), в епізоді відомого письменника коміксів Джеффа Джонса.

Сериал Тайны Смолвиля - 9 сезон (Таємниці Смолвіля - 9 сезон) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму
Скрыть плейлист

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Тайны Смолвиля - 9 сезон» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |