Физика или химия (Фізика або хімія)

Фізика або хімія

Физика или химия

Написать рецензию Комментировать
Год:
2011
Жанр:
Драма, Мелодрама
Качество:
SATRip
Рейтинг фильма:
4.5/5 (65)

Сюжет:

Канікули закінчилися, починається новий навчальний рік. Нові предмети, нові горизонти, нові надії. А у 10 Б класу ще й відразу чотири нових вчителя! Ірина познайомилася на вечірці з хлопцем, провела з ним ніч, а на першому уроці в школі дізналася, що це її учень. Лада ще вчора думала, що вміє поводитися з дітьми, але в перший же день вигнала з класу одразу трьох. Рік сам більше схожий на старшокласника, його взагалі ніхто не сприймає як вчителя, особливо батько - завуч цієї школи. Спортсмен і красень Євген, навпаки, подобається всім, от тільки проблем від цього ще больше.Оні молоді і недосвідчені, і поки ще зовсім чужі й для учнів, і для колег. Кожну хвилину: по дорозі на роботу, в класі, в учительській - вони повинні робити вибір. Стати другом або тільки колегою, сперечатися або підкорятися, бути «своїм у дошку» або зберігати дистанцію, вчити чи вчитися? У знайомою кожному обстановці, на тлі диктантів, перерв, кросів на 2 кілометри і службових інтрижок, розгортається цілий всесвіт взаємин, в якій проблеми молодого покоління іноді не підкоряються фізичним законам, а учні та викладачі не раз міняються местамі.Разум чи почуття? Дружба чи зрада? Любов чи секс? - Відповіді в новому проекті «Фізика або хімія» на телеканалі СТС!

Сериал «Физика или химия» (Фізика або хімія) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Фізика або хімія» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |