Закрытая школа (Закрита школа)

Закрита школа

Закрытая школа

Написать рецензию Комментировать
Год:
2011
Страна:
Киевская Русь
Жанр:
Драма, Триллер
Качество:
SATRip
Рейтинг фильма:
4.5/5 (99)

Сюжет:

«Закрита школа» - це містичний трилер, головними героями якого стали учні елітної школи-інтернату. У лісі, далеко від міської суєти, варто старовинна садиба, в якій живуть і навчаються самі різні діти: і нащадки багатих батьків, і талановиті хлопці з бідних сімей. Вони зовсім різні, але у них є спільна риса - вони кинуті, самотні і дуже вразливі. Як і будь-які інші діти, вечорами вони розповідають один одному страшні історії. Про те, що ліс, глухою стіною навколишній школу, зберігає в собі страшне зло. Кажуть, в ньому водяться дивні істоти і без вести пропадають люди. Діти сміються і жартують над цими чутками, не здогадуючись, що більшість з цих страшилок - правда. Лише коли безслідно зникає один з викладачів, учні починають власне розслідування ... Тут немає другорядних персонажів. Тут немає неважливих подій. У кожного є своя таємниця і свій особистий скелет у шафі. Герої балансують між любов'ю і ненавистю, дружбою і суперництвом, добром і злом. Не підозрюючи, що справжня небезпека підстерігає їх не в стінах школи, а в глибині лісу, де балансувати доведеться між життям і смертю ...

Сериал «Закрытая школа» (Закрита школа) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму
Скрыть плейлист

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы
Дивіться також

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Закрита школа» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |