Сплетница 5 сезон (Gossip Girl 5)

На украинском:
Пліткарка - 5 сезон
Год:
2011
Страна:
США
Жанр:
Драма
Качество:
TVRip
Перевод:
Русский
Рейтинг фильма:
4.7/5 (43)

Сюжет:

Четвертий сезон закінчився несамовитим рішенням Чака Басса відійти в сторону і дозволити Блер почати нове життя принцеси з нареченим Принцом Луї. Між тим Серена ван дер Вудсен отримала роботу в сонячному Лос-Анджелесі у знаменитого режисера. У Нью-Йорку самотній Нейт переконує Чака зробити Ульотне подорож, в той час як старий друг Дена Хамфрі знаходить і за його спиною віддає до друку автобіографічний роман "Inside". П'ятий сезон розпочнеться в Лос-Анджелесі, де Нейт і Чак вирішують відвідати Серену. Повернувшись додому, Блер розуміє, що планування королівської весілля справа дуже клопітка. Ден виявляє результат своїх одкровень про близьких друзів. А несподіване повернення кузини Чарлі загрожує зруйнувати сім'ю ван дер Вудсен зсередини. Слідкувати за жителями Верхнього Іст Сайда ставати ще цікавіше! У цьому сезоні ніхто не буде в безпеці, і всі будуть нещасні ... XOXO, Gossip Girl.

Сериал Сплетница 5 сезон (Пліткарка - 5 сезон) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму
Скрыть плейлист

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Сплетница 5 сезон» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |