Школа (Школа)

Год:
2010
Страна:
Киевская Русь
Жанр:
Драма
Качество:
SATRip
Перевод:
Русский
Рейтинг фильма:
5.0/5 (4)

Сюжет:

"Школа" - це багатосерійний авторський проект Валерії Гай Германіки, радикальний серіал про підлітків. Проект цілком може стати культовим - так життя школи ще ніхто не показував, і такою граничною документальності на нашому телебаченні раніше не було. Валерія Гай Германіка: "Школа" - це про цілому світі, про дітей, про батьків, про вчителів, про дорослішання і самотність. Про це закритому світі, куди чужі не можуть потрапити. Про неможливість знайти спільну мову з оточуючими "Це картина про школу, така яка вона зараз є -. Без будь-яких прикрас. З її плюсами, з її мінусамію У цьому фільмі немає жодних прикрашання

Сериал «Школа» (Школа) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Школа» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |