Отбросы - 3 сезон (Misfits)

На украинском:
Погані
Год:
2011
Страна:
Великобритания
Жанр:
Драма, Фантастика, Комедия
Качество:
SATRip
Перевод:
Русский
Рейтинг фильма:
4.9/5 (12)

Сюжет:

Келлі, Натан, Кертіс, Аліша і Саймон виконують громадські роботи за скоєння дрібних злочинів. Вони - не друзі. Більше того, у них немає нічого спільного. У групі постійно відбуваються конфлікти, суперечки та бійки. Але в дивний день під час сильного шторму сильна блискавка робить з них супергероїв і наділяє їх надможливостями. Вони поняття не мають, що робити з цими надможливостями. Більше того, ніхто з них не радий своїй новій силі, бо вона розкриває їх найглибші комплекси і таємниці, які б вони не хотіли виставляти напоказ. Наприклад, Келлі, заклопотана громадською думкою про себе, отримує здатність читати чужі думки, а у Кертіса з'являється здатність повертати минуле. Хлопці просто хочуть швидше закінчити свої виправні роботи і поринути з головою у звичайне життя тінейджерів. Але доля їм припасла ще одне завдання, адже після жахливого шторму в місті надздібностями стали володіти не тільки вони одні ...

Сериал Отбросы - 3 сезон (Погані) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Отбросы - 3 сезон» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |