Бесстрашный (Fearless)

На украинском:
Безстрашний
Год:
2006
Страна:
США, Гонконг, Китай
Жанр:
Биография
Время:
1:39:19
Качество:
HDRip
Перевод:
Русский
Рейтинг фильма:
4.8/5 (6)

Сюжет:

Початок 20 віків. Хо Юаньцзя мріє піти по стопах свого батька, ставши бійцем світового класу. Він просто засліплений бажанням стати найбільшим і підняти престиж свого будинку. Вигравши безліч боїв, він досягає мети, але це не приносити щастя, а, навпаки, трапляється жахлива трагедія - гинуть його близькі.Переповнений горем, що осягнуло його, він йде світ за очі. Хо отримує притулок в одному селі, живе і працює разом з селянами. І саме там до нього приходить розуміння істинного призначення бойових мистецтв. Він повертається додому і відкриває власну школу. У нього все більше учнів, його вчення придбаває все більше прибічників. І ось йому випадає шанс відстояти честь своєї школи і країни в цілому, на арені великого міжнародного чемпіонату..

Фильм Бесстрашный (Безстрашний) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве hd 720 без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму
Получить код видео

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Бесстрашный» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |