Секреты совершенного секса (The Better Sex Video Series: 22 Sex Secrets)

Секреты совершенного секса

The Better Sex Video Series: 22 Sex Secrets

Написать рецензию Комментировать
На украинском:
Секрети досконалого сексу
Год:
2005
Жанр:
Еротика (эротика)
Время:
1:18:05
Качество:
SATRip
Рейтинг фильма:
3.8/5 (70)

Сюжет:

Про це щодня і щогодини думають і говорять чоловіки і жінки всього світу. Про "це" написані сотні книжок. Розумінню "цього" присвятили своє життя тисячі вчених, письменників, філософів. "Цьому" справді немає меж, тому що мова йде про саму основі людського життя - про закони і радощі інтимного життя людей. Якщо ви хочете зробити ваше сексуальне життя більш насиченим і натхненною, то ця програма, в якій винахідливі ідеї сусідять з випробуваними і перевіреними методами, саме для Вас! Приєднуйтесь до провідних світових експертів і Ви станете майстерними і незабутніми коханцями. Мало хто зізнається у відсутності досвіду, але завжди є можливості для вдосконалення базових методів і якщо Ви хочете збагатити своє сексуальне життя зробити її ще активніше, то ця програма, вигідно відрізняється від подібних видань конкретністю, відкритістю теми і компетентністю, допоможе Вам зробити секс приголомшливим: ще краще, безпечніше, різноманітніше.

Фильм Секреты совершенного секса (Секрети досконалого сексу) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму
Скрыть плейлист

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Секреты совершенного секса» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |