12 стульев (12 стільців)

Год:
1971
Жанр:
Советские
Время:
2:32:35
Качество:
DVDRip
Рейтинг фильма:
4.8/5 (8)

Сюжет:

Під час революції і пішовшим за нею коротким періодом воєнного комунізму, багато ховали свої цінності як можна надійніше. І ось Іполит Матвійович Вороб'янінов, колишній Старгородський ватажок дворянства і світський лев, а нині - скромний діловод Загсу, дізнається від вмираючої тещі, що колись вона заховала свої діаманти і перли в цілому на 150 000 золотих рублів під оббивку одного з дванадцяти стільців гостиного гарнітура роботи відомого майстра Гамбса. 

Кинувши все, Вороб'янінов кидається на пошуки стільців, у чому йому, звичайно ж, небезкорисливо, береться допомогти молодий авантюрист, "великий комбінатор» Остап Бендер. Знайти сліди розрізненого гарнітура непросто. Не полегшує положення і те, що перед смертю теща Вороб'янінова відкрила таємницю скарбів і своєму сповідникові, отцю Федору, все життя мріяв про власний свічковий заводик в Самарі ...

Фильм «12 стульев» (12 стільців) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму
Получить код видео

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «12 стільців» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |