Топ Гир (Top Gear - 16 season)

На украинском:
Топ Гір - 16 сезон
Год:
2011
Жанр:
Авто-мото
Качество:
SATRip
Рейтинг фильма:
4.3/5 (37)

Сюжет:

Top Gear (англ. Top Gear) - популярна англійська телепередача, присвячена автомобілям.Перші випуски передачі з'явилися в 1977 році. Ця передача була просто переказ журналу, впродовж довгого часу формат передачі не мінявся. Але в 2002 році, стався перезапуск циклу, і замість сухого переказу, з'явився сучасний "Top Gear", з гумором, приколами, і фірмовими тестами. Передачу стали вісті Джереми Кларксон, Річард Хаммонд, Джеймс Мей і супер секретний водій-випробувач Стиг. Аудиторія програм в країнах офіційної трансляції складає близько 350 мільйонів чоловік.У Великобританії виходить на каналі б-б-сі-2, "BBC HD" і Dave (англ.). Також транслюється в Америці по каналу "б-б-сі Америка". У Росії передача виходила на телеканалі НТВ, пізніше трансляцію передачі здійснював канал РЕН і Drive. Прем'єра російської версії телепередачі 22 лютого 2009 року відбулася на каналі РЕН (тоді ще РЕН-ТБ), а також на каналі "Дискавери".

Топ Гир (Топ Гір - 16 сезон) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму
Скрыть плейлист

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Топ Гир» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |