Холостые выстрелы (Mine vaganti)

На украинском:
Холості постріли
Год:
2010
Страна:
Италия
Жанр:
Комедия, Мелодрама, Драма
Время:
1:52:42
Качество:
HDRip
Перевод:
Русский
Рейтинг фильма:
5.0/5 (2)

Сюжет:

Члени великого і метушливого сімейства Кантоні - батько, мати, надзвичайно ексцентрична тітка Лучіана, Томмасо, його сестра Елена і старший брат Антоніо - зібралися на урочистому обіді, щоб відзначити призначення Антоніо главою сімейного бізнесу. Томмасо вирішує скористатися нагодою, щоб розповісти нарешті рідним про те, що він гей, але його старший брат несподівано випереджає його, повідомивши всіх присутніх аналогічну новина. Розлючений батько зі скандалом виганяє Антоніо з дому і в результаті нервового потрясіння потрапляє до лікарні. Кермо влади сімейним підприємством несподівано переходять до Томмасо. І хоча це зовсім не те життя, про яку мріяв юнак, він не може розповісти про це родині, боячись за здоров'я батька. Якийсь час йому вдається приховувати від рідних правду, але все змінює несподіваний приїзд його старих друзів.

Фильм Холостые выстрелы (Холості постріли) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве hd 720 без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму
Получить код видео

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Холостые выстрелы» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |