Врата в 3D (The Hole)

На украинском:
Ворота в 3D
Год:
2010
Жанр:
Триллер
Время:
1:28:15
Качество:
DVDRip
Рейтинг фильма:
5.0/5 (3)

Сюжет:

Куди вже гірше! - саме так думає 17-ти літній Дени і його 10-ти літній брат Лукас, коли мати перевозить їх з Нью-Йорка в сонне містечко Бенсонвиль. Не поспішай розстроюватися Дени: твоя нова сусідка Джули дуже навіть нічого. Мама все більше пропадає на роботі, їй ніколи займатися дітьми, і брати знаходять собі заняття: досліджувати своє нове місце проживання. Дени все більше цікавиться Джулією, і все менше своїм молодшим братом.Але усе зміниться, коли вони знайдуть зловісну бездонну діру, закриту люком в підвалі. І відкривши кришку люка, братів пронизує холод, що леденить серце, - цей бездонний колодязь є воротами у світи пітьми. І тепер, коли вони випустили зло на волю, в кожній тіні оживуть їх потаємні страхи, і їм припаде зустрінеться віч-на-віч з жахом, щоб закрити ворота назавжди.

Фильм Врата в 3D (Ворота в 3D) онлайн смотреть (дивитись) бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму
Скрыть плейлист

Реклама 00:00 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Врата в 3D» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |