Враг Государства №1: Легенда (L'instinct de mort / L'Ennemi public n°1)

Враг Государства №1: Легенда

L'instinct de mort / L'Ennemi public n°1

Написать рецензию Комментировать
На украинском:
Ворог Держави № 1: Легенда
Год:
2008
Жанр:
Триллер
Время:
1:53:50
Качество:
DVDRip
Рейтинг фильма:
5.0/5 (3)

Сюжет:

Жак Мерін, великий французький гангстер, прославився у себе на батьківщині більше, ніж найяскравіша кінозірка. Авантюри Меріна завжди були запаморочливо відчайдушними, відчайдушно зухвалими і абсолютно непередбачуваними за своїм задумом. Не дарма його називали «людиною з тисячею облич». Вирушаючи на нове велике «справу», він завжди змінював зовнішність, робив пластичні операції, використовував грим ... перевтілюючись до невпізнання. Його обожнював народ, їм захоплювалися жінки, а власті вважали «ворогом держави номер один»! А він і був саме такий. Його відважні «подвиги» і численні втечі з в'язниць, запаморочливі любовні романи, феєричні пригоди і виключно цинічне, але по-галльських дотепне багаторічне знущання з поліції - все це нині перетворилося для французів в справжній народний епос. Епос про людину, яка уміла бути справжнім героєм. Або антигероєм ...

Фильм Враг Государства №1: Легенда (Ворог Держави № 1: Легенда) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму
Скрыть плейлист
Получить код видео

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Враг Государства №1: Легенда» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |