Tekken (Теккен)

Год:
2010
Жанр:
Фантастика
Время:
1:27:30
Качество:
DVDRip
Рейтинг фильма:
3.7/5 (3)

Сюжет:

Джин Казама - молодий і талановитий боєць з темною силою, що таїться усередині нього. Диявольський ген, який він успадкував від свого батька, Казуйи Мишимы, повільно розриває його на частини і занурює його розум в ненависть і злість. Тепер він точно знає, що для того, щоб врятуватися, йому потрібно битися не лише зі своїм батьком, але і зі своїм дідом, Хейхаши Мишимой. І у Казуйи, і у Хейхаши є свої власні плани відносно того, як розпорядитися силою Джина.Усе це почнеться на прийдешньому турнірі "Король залізного кулака" - бійцівському турнірі, який спонсорує Хейхаши, і переможець якого отримує 1 мільярд доларів, власність компанії Хейхаши, і проголошується найбільшим бійцем на Землі.

Фильм «Tekken» (Теккен) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму
Скрыть плейлист

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Теккен» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |