Луна 2112 (Moon)

На украинском:
Місяць 2112
Год:
2009
Жанр:
Фантастика
Время:
1:33:00
Качество:
DVDRip
Рейтинг фильма:
5.0/5 (4)

Сюжет:

Контракт Сема добігає кінця: він провів три роки на Місяці, стежачи за автоматизованою станцією по здобичі рідкісного газу. Три довгі роки в повній самоті, якщо не рахувати робота ГЕРТІ, що говорить, можуть змінити будь-якого. За два тижні до повернення на землю Сем зустрічає свого змінника — людину, як дві краплі води схожу на нього. Може, це галюцинація? Або плід його хворої уяви? Може, щось трапилося на Землі, і відео-повідомлення з будинку, що підтримували Сема всі ці роки, брехня?

Фильм Луна 2112 (Місяць 2112) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму

Кадры из фильма:

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Луна 2112» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |