Человек-паук 2 (Spider-Man 2)

На украинском:
Людина-павук 2
Год:
2004
Жанр:
Фантастика
Время:
1:57:43
Качество:
DVDRip
Рейтинг фильма:
4.4/5 (43)

Сюжет:

Минуло два роки. Тихоня Пітер Паркер продовжує нерівну боротьбу зі своїм даром і одночасно - прокляттям. Він відчайдушно намагається втриматися на тонкій межі між двома своїми втіленнями: супергероєм Людина-павук і звичайним студентом коледжу. Він розуміє, що якщо його таємниця буде розкрита, то відносини з усіма, хто йому доріг, можуть бути відразу знищені. Його пристрасть до Ем Джей стає все сильнішою, і він постійно бореться зі своїм бажанням розкритися їй і зізнатися в усьому. Його дружба з Гаррі Осборном ускладнюється ненавистю молодого Осборна до Людини-Павука, вбивці його батька, його болем і бажанням помститися. Навіть улюблена тітонька Мей, що переживає не найкращі часи після смерті дядька Бена, починає щось підозрювати про свого племінника. Раптово Пітер виявляється віч-на-віч з новим небезпечним ворогом - Доктором Отто Октавіус. Пітер повинен використовувати всі свої сили і можливості, щоб зупинити цього диявольського маньяка!

Фильм Человек-паук 2 (Людина-павук 2) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму
Скрыть плейлист
Получить код видео

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Человек-паук 2» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |