Хэнкок (Hancock)

На украинском:
Хенкок
Год:
2008
Страна:
США
Жанр:
Фантастика
Время:
1:42:14
Качество:
HDRip
Перевод:
Русский
Рейтинг фильма:
4.5/5 (17)

Сюжет:


Бувають герої, супергерої, а є Хенкок. Володіння над здібностями припускає відповідальність, усі знають це - крім нього. За будь-яке завдання він береться з душею й кращими намірами, рятує життя людей ціною нелюдських руйнувань і незлічимого збитку. Зрештою, терпіння громадськості підходить до кінцю: люди вдячні своєму місцевому героєві, але іноді не розуміють, чим заслужили таке покарання.
Хенкок не з тих хлопців, кого хвилює якась там суспільна думка, але одного разу, після чергового подвигу, рятуючи високопоставленого піарщика Рея, він раптом розуміє, що в деякому змісті він може бути уразливий. Із цим важко упокоритися, особливо на думку Мері, дружини Рея, що вважає, що Хенкок попросту безнадійний.

Фильм Хэнкок (Хенкок) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве hd 720 без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму
Скрыть плейлист
Получить код видео

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы
Дивіться також

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Хэнкок» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |