Полицейская академия (1-7) (Police Academy)

На украинском:
Поліцейська академія (1-7)
Год:
1984 - 1994
Страна:
США
Жанр:
Комедия
Качество:
DVDRip
Перевод:
Русский
Рейтинг фильма:
4.7/5 (154)

Сюжет:


На екран вийшло сім стрічок даного комедійного циклу, причому майже всі користувалися великим успіхом не тільки в Америці, але і в світі. Про це доводиться навіть шкодувати - адже від фільму до фільму пригоди молодих хлопців (і дівчат!), Які навчаються в поліцейській академії, ставали все дурнішим і пішли, а гумор - більш грубим і ідіотським. Різні американські довідники, визнаючи, що ці картини є типовою продукцією кінематографа 80-х років (несмак + секс), солідаризувалися в оцінці серій по низхідній. Від однієї частини «Поліцейської академії» до наступної - «ще раз те ж саме, тільки ще гірше» (за дотепним визначенням критика еонард Молтін). Тому якщо порівнювати провальну у всіх сенсах сьому історію з підзаголовком «Місія в Москву», наприклад, з першої, то оригінал, знятий, між іншим, всього за сорок днів, може здатися мало не шедевром!

Фильм Полицейская академия (1-7) (Поліцейська академія (1-7)) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму

удален

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Полицейская академия (1-7)» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |