Случайный шпион (Dak miu mai shing)

На украинском:
Випадковий шпигун
Год:
2001
Жанр:
Комедия
Время:
1:28:53
Качество:
DVDRip
Рейтинг фильма:
4.8/5 (6)

Сюжет:

Бак, завжди мріяв стати спецагентом. З дитинства вивчав бойові мистецтва. Якось він допоміг поліції в затриманні грабіжників банку. Бак постійно стикається з підозрілими фактами про минулого життя свого батька, який, за словами приватного детективу Ліу є мільйонером. Детектив переконав Бака податися зустріч із "батьком" до Туреччини, потім у Корею. Бак і здогадується, що його тато фактично потрапляє північно-корейським шпигуном. Отже, сирота стає адресатом для відвідувань його поруч таємничих людей. Навіть гадки не мав, що вона буде заплутаним у справі з злодійством вірусу, що викликає рак легких, з американського урядового наукового департаменту. І тепер йому доведеться використовувати усі своє вміння говорити та хоробрість, щоб зупинити вірус від влучення над ті руки..

Фильм Случайный шпион (Випадковий шпигун) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму
Получить код видео

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Случайный шпион» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |