Чак и Ларри: Пожарная свадьба (I Now Pronounce You Chuck & Larry)

Чак и Ларри: Пожарная свадьба

I Now Pronounce You Chuck & Larry

Написать рецензию Комментировать
На украинском:
Чак і Ларрі: Пожежне весілля
Год:
2007
Жанр:
Комедия
Время:
1:50:50
Качество:
DVDRip
Рейтинг фильма:
5.0/5 (4)

Сюжет:

Два холостих філадельфійських пожежників вплутуватися в історію з найкращими намірами. Вдівець Ларрі хоче лише одного - захистити свою сім'ю. Його приятель Чак також хоче одного - насолоджуватися холостяка життям. 

Чак вдячний Ларрі за те, що той виніс його з вогню. А Ларрі хоче застрахувати своє життя так, щоб страховку отримали його діти. Для цього потрібно тільки одне: записати в анкеті, наприклад, Чака своєю половиною. Про це взагалі ніхто не повинен був знати, так, формальність. І тоді вони, гордість своєї пожежної команди і вірні друзі, вирішують зобразити із себе гомосексуальну пару, щоб отримати соціальні пільги, призначені для сімейних.

Але коли місцевий прискіпливий чиновник починає з'ясування деталей, «змова» стає з конфіденційного питанням номер один для міста, потрапляючи на перші сторінки газет. Вимушені зображати з себе закохану пару, Чак і Ларрі повинні тепер пробиратися через каскад безглуздих і смішних ситуацій..

Фильм Чак и Ларри: Пожарная свадьба (Чак і Ларрі: Пожежне весілля) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму
Получить код видео

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Чак и Ларри: Пожарная свадьба» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |