Девять ярдов (The Whole Nine Yards)

На украинском:
Дев'ять ярдів
Год:
2000
Жанр:
Комедия
Время:
1:34:46
Качество:
DVDRip
Рейтинг фильма:
5.0/5 (1)

Сюжет:

Ніколас Озерански, Оз для друзів, вів спокійну, розмірене життя. Він був непоганим дантистом, жив у престижному передмісті Монреаля і мучився зі стервом дружиною, від якої міг ніяк позбутися. Ознайомлення з новим сусідом поклало край цьому житті назавжди і безповоротно. Джимми-тюльпан був професійним убивцею в клані чиказького мафіозі Чарлі Гоголака. Кинув свого чиказького боса на 10 мільйонів, обаяшка Джиммі переїхав до тихий канадський передмістя, щоб спокійно пожити за чесно зароблені нелегким працею грошики. Однак у його плани самим підступним чином втрутилася дружина Оза, Фиби! Вона вирішила здати Джиммі його колишньому босу, що призначив величезне винагороду за голову свого непутящого найманця! У Оза теж мали певний резон вдатися до цю авантюру: вирішив, що, отримавши гроші, його благовірна нарешті відстає нього! Здавалося, Фиби прорахувала все! Однак у Чикаго, куди вони вирушили за винагородою, старанно розроблений план дав збій! Оз з першого погляду полюбив Синтию, дружину Джиммі! І красуня відповіла йому взаємністю. Фиби вирішила помститися закоханим: повернувшись у Майямі, вона лише розповіла Джиммі про їхнє поїздці, а й спробувала найняти його, аби вбити… свого неправильного чоловіка!!!

Фильм Девять ярдов (Дев'ять ярдів) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму
Получить код видео

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Девять ярдов» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |