Свидание вслепую (Blind Dating)

На украинском:
Побачення Наосліп
Год:
2006
Жанр:
Комедия
Время:
1:29:56
Качество:
DVDRip
Рейтинг фильма:
4.3/5 (6)

Сюжет:

Денні – милий, веселий і впевнений у собі хлопець. Він подобається оточуючим, в нього багато на друзів і, здається, ніщо неспроможна завадити його щастю, але одна обставина: Денні має дуже слабким зором. А, щоб розв'язати проблему, юнак підписує вельми ризикований угоду з одній з клінік, лікарі якої готові прооперувати його й повернути юнакові зір.

У лікарні Денні зустрічає чарівну медсестру під назвою Ліза і з вуха у ній закохується. Проте Ліза, на жаль, заручена з іншим чоловіком, про що вона і каже невдачливому залицяльнику. Денні майже розпачі, але допоможе поспішає брат – оптимістичний і енергійний Лэрри. Він береться влаштувати для Денні ряд побачень з такими дівчатами, які, втім, закінчуються вельми жалюгідний. Інший дома Денні опустив руки, але нашого героя не звик здаватися!

Фильм Свидание вслепую (Побачення Наосліп) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму
Получить код видео

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Свидание вслепую» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |