Скуби-Ду (Scooby-Doo)

На украинском:
Скубі-Ду
Год:
2002
Жанр:
Комедия
Время:
1:23:10
Качество:
DVDRip
Рейтинг фильма:
4.6/5 (16)

Сюжет:

Два роки опісля після того, як Таємна корпорація розпалася із-за виниклих протиріч Скубі-Ду і його кмітливих приятелів, що розкрили не одне злочин, Фреда, Дафну, Шеггі і Велма, поодинці викликають на Зловісний острів, щоб вони почали розслідування серії паранормальних явищ , що відбуваються в Спрінг-Брейк. 

Побоюючись, що його неймовірно популярний курорт насправді може бути населений привидами, власник лиховісного острова Еміль Мондаваріус намагається возз'єднати легендарних детективів, щоб ті дозволили загадку, поки надприродна таємниця не розлякала всіх відпочиваючих студентів.

Скубі-Ду і його команді доведеться подолати особисті розбіжності і по-новому поглянути на уявних вампірів і нереальних привидів. І все це, щоб розплутати справу, врятувати самих себе, а можливо ... і весь світ ...

Фильм Скуби-Ду (Скубі-Ду) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму
Скрыть плейлист
Получить код видео

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Скуби-Ду» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |