Беременный (Вагітний)

Год:
2011
Жанр:
Комедия
Время:
1:23:50
Качество:
HDRip
Рейтинг фильма:
4.3/5 (13)

Сюжет:

Головний герой - ведучий новин на музичному каналі Сергій Добролюбов. Своїм консерватизмом він явно вибивається з колективу модного каналу. Його скепсис по відношенню до чогось нового - привід для насмішок колег. Він точно не «зірка» каналу.

Сергій з дружиною дуже хочуть дитину, але у них є з цим проблеми. Допомогти їм може диво, але Сергій в дива не вірить ... до певного моменту.

Чудовим чином бажання Сергія мати дитину виповнюється ... він вагітніє?! Тепер вже нашому герою належить виступити перед близькими живим доказом того, що дива трапляються! Особливо символічно, що цю новину дружина, батьки, брат, друг Жора дізналися за вечерею на честь Дня захисників Вітчизни. В останнього виявився цілком практичний підхід до чуда. Жора переконав Сергія, що вагітність не привід ховатися, а можливість знайти славу і гроші. Шоу «Вагітний» стає найпопулярнішим телевізійним проектом, а його головний герой - Сергій Добролюбов - справжньою зіркою. Але поєднання статусів «чоловіки, що чекає дитину» та «зірки»виявляється непростим завданням.

Фильм «Беременный» (Вагітний) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве hd 720 без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму
Получить код видео

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Вагітний» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |