Третье желание (Третє бажання)

Третє бажання

Третье желание

Написать рецензию Комментировать
Год:
2009
Страна:
Киевская Русь
Жанр:
Комедия
Время:
1:18:57
Качество:
DVDRip
Перевод:
Русский
Рейтинг фильма:
5.0/5 (2)

Сюжет:

У сучасну Москву, жителі якої залишають все менше місця для щирих відносин, любові і відданості, є диявол з привабливим ім'ям Герман. За тисячоліття творіння зла і інтриг, він вирішив трохи розвіятися і дозволити людям пограти з собою на рівних. Обравши трьох друзів, в долю яких він втрутився ще 15 років тому, Герман пропонує їм нові спокуси і можливість вибору.
Цього разу він є головному героєві - художнику-аерографи Максиму, який доведений до відчаю. Герман пропонує йому виконати 3 будь-яких бажання з однією лише поправкою, що його ворог отримає те ж саме, але в подвійному розмірі. Погодившись, Макс починає мучитися пошуками свого ворога. Несподівано для себе розуміє, що це його друг дитинства. Він виявляється перед вибором: мстити чи прощати ... І коли настає хвилина останнього бажання, Максим, що зустрів любов усього життя, але випробовуваний Германом, валить того в подив своїм вибором ...

Фильм «Третье желание» (Третє бажання) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Третє бажання» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |