Брюс Всемогущий (Bruce Almighty)

На украинском:
Брюс Всемогутній
Год:
2003
Страна:
США
Жанр:
Комедия
Время:
1:36:08
Качество:
DVDRip
Перевод:
Русский
Рейтинг фильма:
5.0/5 (11)

Сюжет:

Брюс Нолан - телеведучий, відомий своїми кумедними й цікавими сюжетами. За це його й люблять глядачі, але він не стає від цього щасливішим. Брюс із задоволенням зайняв би посаду кореспондента, тоді б він вів репортажі з місця подій. Брюс не задоволений практично всім у своєму житті й рідко упускає можливість поскаржитися на долю. У нього є любляча подружка Грейс, що працює в дитячому саду. Своїм життям вона абсолютно задоволена. Вона обожнює Брюса, незважаючи на його песимізм. Поки він мріє стати легендою, вона намагається бути щодня корисною світу. Одного разу у Брюса з'являється чудова можливість зробити сюжет, що вийде в прямий ефір. Але прямо перед ефіром Брюсу стає відомо, що посаду, про яку він так мріяв, відтепер буде займати його супротивник Івен Бекстер. Одна неприємність слідує за іншою. Брюсу здається, що це найгірший день у його житті - на нього напали хулігани, розбили його машину, на роботі суцільні проблеми. Озлоблений Брюс не припиняє ремствувати на Господа Бога. І от одного разу, ігноруючи всі знаки й застереження, Брюс потрапляє у дивний занедбаний будинок. Тут він зустрічає настільки ж дивного сторожа, котрий виявляється самим Господом. Увесь цей час Бог спостерігав за Брюсом і чув всі його голосіння, тепер пропонує йому Свою роботу. Наділивши Брюса всією своєю владою, Бог має намір випробувати його й подивитися, чи зможе він упоратися із цією роботою. Оговтавшись й переконавшись, що це був не сон, Брюс починає використовувати божественні сили на свій розсуд

Фильм Брюс Всемогущий (Брюс Всемогутній) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму
Получить код видео

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Брюс Всемогущий» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |