Одиночка (Kamui gaiden)

На украинском:
Одинак
Год:
2009
Жанр:
Боевик
Время:
2:00:06
Качество:
DVDRip
Рейтинг фильма:
3.8/5 (5)

Сюжет:

Камуи - синоби, який вирішив порвати зі Світом Тіней і набути свободи. Але ніхто не в праві винести секрети таємного мистецтва за межі клану. Що не послухався чекає тільки одне - смерть. Інші ніндзя вже відправилися за ним в гонитву, а це означає, його життя висить на волоску. Він нікому не довіряє і нікого не любить - виявити слабкість означає померти. Доля приводить його в рибальське село, де він нарешті починає почувати себе не безжальним вбивцею, а простою людиною.У його житті з'являється дівчина, якій, здається, вдалося достукатися до його серця.. І ніхто не підозрює, що хитромудра пастка повинна ось-ось закритися.. Древній вислів свідчить: "Той, хто народився ніндзя, повинен померти як ніндзя.". і карма строго стежить за виконанням цього правила..

Фильм Одиночка (Одинак) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Одиночка» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |