Ночной дозор (Нічна варта)

Год:
2004
Жанр:
Боевик
Время:
1:56:46
Качество:
DVDRip
Рейтинг фильма:
4.0/5 (4)

Сюжет:

На нічних вулицях небезпечно. Але ми щодо злочинців і маньяків. Там діють ті, хто називає себе `Іншими`. Ті, чия сила велика, з ким не впоратися звичайним зброєю. `Ми всі `Інші` - і Темні і Світлі. Ми беремо чинність люди. Темні - темну, Світлі - світлу. Багато століть серед тих, хто не готовий попри всі що цього сили, йде війна. І не може перемогти. Світ слід за межі... І тому уклали Великий Договір між Світлими і Темними. Але `Інші` не безгрішні. І ЗМІ порушили Договір. І тоді Світлими створили Нічний Дозор, стежить за злочинами Темних, а Темними, навпаки, стежить за Світлими.

Фильм «Ночной дозор» (Нічна варта) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму
Скрыть плейлист
Получить код видео

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы
Дивіться також

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Нічна варта» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |