Шаолинь (Shaolin)

На украинском:
Шаолінь
Год:
2011
Жанр:
Боевик
Время:
1:58:27
Качество:
DVDRip
Рейтинг фильма:
5.0/5 (6)

Сюжет:

Шаолінь. Навряд чи знайдеться людина, яка не чула цього легендарного імені і не захоплювалася бездоганною технікою його майстрів бойових мистецтв. Древня обитель частенько опинялася в гущі битв, міняючи хід історії великої імперії.Ворожнеча між китайськими воєначальниками досягла своєї межі. У нестримному прагненні завоювати сусідні території вони занурюють країну в пучину розбрату. Молодий воїн Сяо Че, отримавши перемогу в поєдинку над одним з шаолиньских майстрів, починає цим хвалитися. Але самовпевненість до добра не веде. У міжусобних розбратах гине сім'я Сяо. Йому самому вдається дивом врятуватися. Сяо укривають шаолиньские ченці. Вісті про безчинства місцевого "царька" досягають стін монастиря.Сяо Че і його нові друзі вирішують втрутитися і захистити простих людей від свавілля жорстокого завойовника. Чи здійсниться їх зухвалий план? Чи у фіналі битви їм доведеться рятуватися втечею?

Фильм Шаолинь (Шаолінь) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму
Получить код видео

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Шаолинь» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |