Терминатор 3: Восстание машин (Terminator 3: Rise of the Machines)

Терминатор 3: Восстание машин

Terminator 3: Rise of the Machines

Написать рецензию Комментировать
На украинском:
Термінатор 3: Повстання машин
Год:
2003
Жанр:
Боевик
Время:
1:48:40
Качество:
DVDRip
Рейтинг фильма:
4.2/5 (8)

Сюжет:

Минуло десять років з тих пір, як Джон Коннор допоміг запобігти Судний День і врятувати людство від масового знищення. Тепер йому 25, Коннор не живе «як усі» - у нього немає будинку, немає кредитних карт, немає стільникового телефону і ніякої роботи.
Його існування ніде не зареєстровано. Він не може бути простежений системою Skynet - високорозвиненою мережею машин, які колись спробували вбити його і розв'язати війну проти людства. Поки з тіней майбутнього не з'являється TX - Термінатрікс, найскладніший кіборг-вбивця Skynet.
Послана назад крізь час, щоб завершити роботу, розпочату її попередником, T-1000, ця машина так само наполегливо, як прекрасний її людську подобу. Тепер єдина надія Коннору вижити - Термінатор, його таємничий колишній убивця. Разом вони повинні здобути перемогу над новими технологіями TX і знову запобігти Судний День ...

Фильм Терминатор 3: Восстание машин (Термінатор 3: Повстання машин) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму
Скрыть плейлист
Получить код видео

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Терминатор 3: Восстание машин» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |