Онг Бак 2: Непревзойденный (Ong Bak 2)

Онг Бак 2: Непревзойденный

Ong Bak 2

Написать рецензию Комментировать
На украинском:
Онг Бак 2
Год:
2008
Жанр:
Боевик
Время:
1:37:35
Качество:
HDRip
Перевод:
Русский
Рейтинг фильма:
4.0/5 (4)

Сюжет:

Дія фільму відбувається за часів правління короля Наресуан. Тьен, молода людина, народжена в дворянській сім'ї, позбувся титулу після жорстокого вбивства його батьків. У дитинстві Тьен навчався танцю Кхон. Зазвичай цьому танцю навчалися члени королівської сім'ї. Тьен не міг і підозрювати, яку неоціненну допомогу надасть йому надалі танець Кхон. Після того, як на очах у десятирічного Тьена вбили його батьків, він був змушений жити, де доведеться. Врешті-решт, він опинився в банді грабіжників, які навчили його битися і красти. Тьен показав себе як хороший злодій і боєць і незабаром він став одним з головних в банді. На змаганнях на звання кращого воїна, Тьен з легкістю пройшов випробування і став Воїном Лорда Ратчасейна 2-го. І тепер у нього з'являється можливість битися, але йому доведеться докласти чимало зусиль, щоб помститися вбивці своїх батьків.

Фильм Онг Бак 2: Непревзойденный (Онг Бак 2) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве hd 720 без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму
Скрыть плейлист
Получить код видео

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы
Дивіться також

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Онг Бак 2: Непревзойденный» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |