Антикиллер Д.К: Любовь без памяти (Антикілер Д.К: Любов без пам'яті)

Антикілер Д.К: Любов без пам'яті

Антикиллер Д.К: Любовь без памяти

Написать рецензию Комментировать
Год:
2009
Страна:
Киевская Русь
Жанр:
Боевик
Время:
1:31:34
Качество:
DVDRip
Рейтинг фильма:
4.8/5 (4)

Сюжет:

Колишній майор міліції Коренєв на прізвисько Лис після подій, пов'язаних з ліквідацією банди терористів, продовжує боротися зі злом у всіх його проявах. Цього разу доля знаходить Лиса в лікувально-трудовому профілакторії, де той ховається від навколишньої дійсності. Дружина його покинула, на роботі конфлікти через його нетрадиційних методів роботи, і тільки в клініці Лис відчуває себе спокійно. Але коли в місті відбувається ряд замахів на людей з його минулого життя, Лисицю не вдається залишитися осторонь. Банкір Хондачев і його референт, молода жінка на ім'я Катя, забирають Коренєва з лікувально-трудового профілакторію і просять допомогти в пошуку людей, хто вчинив замах на банкіра і, очевидно, що викрали велику суму грошей з його банку. Лис, більше з інтересу до дівчини, погоджується, не уявляючи, у що він вплутується. Розслідування зіштовхне Лиса з його минулим, про який він хотів би забути, і переверне його життя, подарувавши справжню любов.

Фильм «Антикиллер Д.К: Любовь без памяти» (Антикілер Д.К: Любов без пам'яті) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму

Кадры из фильма:

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Антикілер Д.К: Любов без пам'яті» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |