Перестрелка в Локандвале (Shootout at Lokhandwala)

Перестрелка в Локандвале

Shootout at Lokhandwala

Написать рецензию Комментировать
На украинском:
Перестрілка в Локандвале
Год:
2007
Страна:
Индия
Жанр:
Индийские фильмы, Боевик
Время:
1:56:52
Качество:
DVDRip
Перевод:
Русский
Рейтинг фильма:
2.7/5 (3)

Сюжет:

Це сталося в 1992 році, коли засіли в одній з квартир 6 ватажків мафії відстрілювались від поліцейських протягом 6 годин. Чи не перестрілка, а справжнє битва, в якому було задіяно 255 поліцейських, очолюваних поліцейським інспектором Кханом, і випущено 1755 куль. Під час цієї операції Кхан настільки перевищив повноваження щодо зачистки, що потрапив під внутрішнє розслідування у своєму ж департаменті. 

Перестрілка в Локандвале - це історія початківця бандита Майї і його досвідченого партнера Діліпа. Ці двоє відкрили новий розділ в злочинному ремеслі гангстерів Мумбая початку 90-их. Вони наважилися не коритися королеві злочинного світу, тим самим привертаючи до себе увагу Кхань і його команди. І Кхан, і Майя були настільки віддані своїй справі, що особисте життя не мала для них великого значення.

Фильм Перестрелка в Локандвале (Перестрілка в Локандвале) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Перестрелка в Локандвале» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |