Судья Дредд (Dredd)

На украинском:
Суддя Дредд
Год:
2012
Страна:
США, Великобритания
Жанр:
Боевик, Фантастика
Время:
1:35:57
Качество:
HDRip
Перевод:
Русский
Рейтинг фильма:
5.0/5 (2)

Сюжет:

Майбутнє не настільки барвисто і чудово, яким його представляють сучасні люди. Через кілька століть людство опиниться на грані самознищення, захлинаючись у кривавих злочинах, смертельних гріхах і безладних вбивствах. Стару систему правосуддя буде неможливо використовувати - анархія, загальні заворушення змушують ще збереглася влада, тим не менше, втратила всякий авторитет і легітимність, піти на відчайдушні крайні заходи і ввести інститут Суддів - універсальних поліцейських, правопріменітелей, а за сумісництвом - і прокурорів, які спростили б весь процес затримання, слідства та судових тяжб, поєднуючи в одній особі всі посади охоронців і захисників правопорядку.

Негідники, покидьки, вкрай знахабнілі і розперезалися злочинці і бандитські угруповання все одно не бажають здавати свої позиції усталили, побоюючись лише одного - зустрічі з легендарним Суддею Дредд, пересаджали або розстріляв не одну сотню гвалтівників, терористів і жадібних до людських страждань маніяків. У той час, як заворушення і безчинства вирують на вулицях міста, Дредд поспішає повернути порядок, Закон і тишу, яким, здається, вже ніколи не знайти свою колишню повноту, міць і силу ...

Фильм Судья Дредд (Суддя Дредд) смотреть (дивитись) онлайн бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2015-2016 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве hd 720 без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму

Реклама 0 Закрыть

Загрузка...

Отзывы

Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Судья Дредд» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |