Скрыть плейлист
Реклама 00:00 Закрыть
Отзывы

Барвиха (Барвіха)

Год:
2009
Страна:
Россия
Жанр:
Драма
Качество:
SATRip
Рейтинг фильма:
4.9/5 (17)

Сюжет:


Що любов не купиш, але можна спробувати. 
І що щастя не в грошах, а незрозуміло в чому 

Серіал «Барвиха» про життя учнів елітної школи «Касталія», де навчаються рубльовської діти і діти з небагатих сімей. 

Їм є абсолютно все. Найкращі курорти та найкрасивіша одяг. Наймодніші мобільники і найдорожчі машини. Але ніякі гроші їх батьків не допоможуть їм купити любов, дружбу і право бути собою. Цього доведеться добиватися самим ... 

Вони - учні старшого класу середньої школи селища Барвиха. І в цьому класі далеко не все - «рубльовської» діти багатих батьків. Тут навчаються і «міські», звичайні хлопці, які намагаються стати своїми серед чужих. 

Вони не воюють між собою. Не намагаються довести, що хтось з них краще. Вони просто хочуть знайти своє місце в житті. Хтось з них хоче стати бійцем без правил, хтось - відомим рок-музикантом, хтось - просто вийти заміж за сина багатих і успішних батьків. Вони вже вважають себе дорослими. Навколишній світ думає інакше. 

У «Барвисі» немає поганих і хороших. Кожен з героїв здатний на даний Вчинок. І кожен з них здатний на підлість. Настав час визначити, чого в їхньому житті буде більше. Вчинків або підлот. Друзів або ворогів.

Сериал «Барвиха» (Барвіха) онлайн смотреть (дивитись) бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2013-2014 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму


Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Барвіха» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |