Скрыть плейлист
Удален.
Отзывы

Дневники Вампира (The Vampire Diaries)

Дневники Вампира

The Vampire Diaries

Написать рецензию Комментировать
На украинском:
Щоденники вампіра
Год:
2009
Страна:
США
Жанр:
Драма, Ужасы, Мелодрама
Качество:
TVRip
Перевод:
Русский
Рейтинг фильма:
4.5/5 (304)

Сюжет:

Через чотири місяці після трагічної автокатастрофи, яка забрала життя батьків, 17-річна Олена Гілберт (Ніна Добрев) і її 15-річний брат Джеремі (Стівен МакКуїн) все ще намагаються впоратися з спіткали їх горем і рухатися далі. Олена завжди була зіркою школи, красива і популярна, вона була залучена в житті друзів і школи, але зараз вона намагається приховати свій смуток від світу. З початком навчального року, Олена та її подруги зачаровані красивим і таємничим студентом, Стефаном Сальваторе (Пол Уеслі). Стефана та Олену одразу ж тягне один до одного, але вона не знає, що Стефан - вампір, який з усіх сил намагається жити мирно серед людей, в той час, як його брат Деймон (Ян Сомерхалдер) є втіленням насильства і жорстокості. І тепер ці два брати-вампіра, один поганий, інший хороший, починають війну за душу Олени і душі її друзів, родичів і всіх жителів маленького містечка Містик Фоллс в штаті Вірджинія.

Сериал Дневники Вампира (Щоденники вампіра) онлайн смотреть (дивитись) бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2013-2014 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму


Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Дневники Вампира» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |