Скрыть плейлист
Реклама 00:00 Закрыть
Отзывы

Доктор Хаус  - 6 сезон (House M.D. - Season 6)

Доктор Хаус - 6 сезон

House M.D. - Season 6

Написать рецензию Комментировать
На украинском:
Доктор Хаус - 6 сезон
Год:
2009
Страна:
США
Жанр:
Драма
Качество:
SATRip
Перевод:
Русский
Рейтинг фильма:
4.6/5 (10)

Сюжет:

Серіал House, M.D. розповідає про команду лікарів, які повинні правильно поставити діагноз хвороби пацієнта і врятувати його. В принципі серіал вдає із себе варіацію схеми «лікар як детектив», але на відміну від решти серіалів, де лікарі обстежують вже мертвого пацієнта, в House, M.D. хворий знаходиться ще в живих.Очолює команду доктор Грегорі Хауз, який ходить з паличкою після того, як його м'язовий інфаркт в правій нозі надто пізно правильно діагностували. Як лікар Хауз просто геній, але сам не відрізняється проникливістю в спілкуванні з хворими і із задоволенням уникає їх, якщо тільки є можливість.

Сериал Доктор Хаус - 6 сезон (Доктор Хаус - 6 сезон) онлайн смотреть (дивитись) бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2013-2014 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму


Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Доктор Хаус - 6 сезон» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |