Скрыть плейлист
Реклама 00:00 Закрыть

Отзывы

Тайны Смолвиля (Smallville)

На украинском:
Таємниці Смолвіля
Год:
2001
Страна:
США
Жанр:
Мелодрама, Фантастика, Драма
Качество:
DVDRip
Перевод:
Русский
Рейтинг фильма:
4.7/5 (23)

Сюжет:

Фантастичний серіал розповідає історію тінейджера Кларка Кента, який відкрив у собі сили супермена. Одного разу у маленькому містечку Смолвіля почався метеоритний дощ. Зелені камені так і сипалися з неба, і разом з ними на космічному кораблі прибув тоді ще дитина Кларк Кент. Магічні зелені камені наділили Кларка надприродними здібностями. Час ішов, Кларк виріс. У нього купа проблем: навчання в школі, надмірно опікуються прийомні батьки, містичні події в містечку Смолвіля. Юнак спілкується з великою кількістю людей, заводить друзів. Кращим другом Кларка стає Лекс Лютор. Це син власника місцевого заводу добрив. Лекс облисів ще в дитинстві. Напевно його батько занадто часто й подовгу возився з хімікатами ... У Кларка є кохана дівчина із групи підтримки Лана Ланг, її батьків убив метеоритний дощ. Цей сумний факт ускладнює для Кларка залицяння за Ланою, яку він полюбив всім серцем. Зберігаючи свої особливі сили в секреті, Кларк намагається з'ясувати, якими саме силами наділив його зелений каменепад. Чи були каміння з неба благословенням або прокляттям?

Сериал Тайны Смолвиля (Таємниці Смолвіля) онлайн смотреть (дивитись) бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2013-2014 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму


Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Тайны Смолвиля» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |