Скрыть плейлист
Реклама 00:00 Закрыть
Отзывы

Закрытая школа - 2 сезон (Закрита школа - 2 сезон)

Закрита школа - 2 сезон

Закрытая школа - 2 сезон

Написать рецензию Комментировать
Год:
2011
Страна:
Россия
Жанр:
Драма, Триллер
Качество:
SATRip
Рейтинг фильма:
4.5/5 (239)

Сюжет:

«Закрита школа» - це містичний трилер, головними героями якого стали учні елітної школи-інтернату. У лісі, далеко від міської суєти, варто старовинна садиба, в якій живуть і навчаються самі різні діти: і нащадки багатих батьків, і талановиті хлопці з бідних сімей. Вони зовсім різні, але у них є спільна риса - вони кинуті, самотні і дуже вразливі.
Як і будь-які інші діти, вечорами вони розповідають один одному страшні історії. Про те, що ліс, глухою стіною навколишній школу, зберігає в собі страшне зло. Кажуть, в ньому водяться дивні істоти і без вести пропадають люди. Діти сміються і жартують над цими чутками, не здогадуючись, що більшість з цих страшилок - правда. Лише коли безслідно зникає один з викладачів, учні починають власне розслідування ...
Тут немає другорядних персонажів. Тут немає неважливих подій. У кожного є своя таємниця і свій особистий скелет у шафі. Герої балансують між любов'ю і ненавистю, дружбою і суперництвом, добром і злом. Не підозрюючи, що справжня небезпека підстерігає їх не в стінах школи, а в глибині лісу, де балансувати доведеться між життям і смертю ...

Сериал «Закрытая школа - 2 сезон» (Закрита школа - 2 сезон) онлайн смотреть (дивитись) бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2013-2014 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму


Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Закрита школа - 2 сезон» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |