Скрыть плейлист
Реклама 00:00 Закрыть

Отзывы

Доктор Хаус - 8 сезон (House, M.D. - 8 Season)

Доктор Хаус - 8 сезон

House, M.D. - 8 Season

Написать рецензию Комментировать
На украинском:
Доктор Хаус - 8 сезон
Год:
2011
Страна:
США
Жанр:
Драма
Качество:
SATRip
Перевод:
Русский
Рейтинг фильма:
4.6/5 (22)

Сюжет:

Серіал House, M.D. розповідає про команду лікарів, які повинні правильно поставити діагноз пацієнтові і врятувати його. В принципі серіал представляє з себе варіацію схеми "лікар як детектив", але на відміну від інших серіалів, де лікарі обстежують вже мертвого пацієнта, в House, M.D. хворий знаходиться ще в живих. Очолює команду доктор Грегорі Хаус, який ходить з тростиною після того, як його м'язовий інфаркт в правій нозі надто пізно правильно діагностували.Як лікар Хаус просто геній, але сам не відрізняється проникливістю в спілкуванні з хворими і із задоволенням уникає їх, якщо тільки є можливість. Він сам увесь час проводить у боротьбі з власним болем, а тростина в його руці тільки підкреслює його жорстку отруйну манеру спілкування. Іноді його поведінку можна назвати майже нелюдяною, і при цьому він прекрасний лікар, обладаюший нетиповим розумом і бездоганним інстинктом, що здобуло йому глибоку повагу.Будучи інфекціоністом, він ще і чудовий діагност, який любить розгадувати медичні загадки, щоб врятувати комусь життя. Якби усе було по його волі, то Хаус лікував би хворих не виходячи зі свого кабінету.

Сериал Доктор Хаус - 8 сезон (Доктор Хаус - 8 сезон) онлайн смотреть (дивитись) бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2013-2014 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму


Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Доктор Хаус - 8 сезон» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |