Скрыть плейлист
Удален.
Отзывы

Дневники вампира 3 сезон (The Vampire Diaries - 3 Season)

Дневники вампира 3 сезон

The Vampire Diaries - 3 Season

Написать рецензию Комментировать
На украинском:
Щоденники вампіра - 3 сезон
Год:
2011
Страна:
США
Жанр:
Драма, Ужасы, Мелодрама
Качество:
DVDRip
Перевод:
Русский
Рейтинг фильма:
4.7/5 (903)

Сюжет:

Минуло всього чотири місяці після трагічної аварії, в якій загинули їхні батьки, і 17-річна Олена Гілберт і її 15-річний брат Джеремі все ще намагаються оговтатися від втрати і повернутися до нормального життя. Олена завжди була відмінною ученицею, красивою та популярної дівчиною в школі, але тепер їй дуже важко приховувати свою печаль від зовнішнього світу. На початку навчального року увагу Олени та її друзів привертає новий учень, загадковий і красивий Стефан Сальваторе.

Стефан та Олена відразу відчувають взаємну симпатію, але Олена навіть не підозрює, що Стефан - вампір, якому вже сотні років, і який намагається мирно жити серед людей, незважаючи на те, що його брат, Деймон - втілення вампірської жорстокості і кровожерливості. Тепер два брати-вампіра - один добрий, інший злий - ведуть боротьбу за душі Олени, її друзів та інших мешканців містечка Містик Фоллз.

Сериал Дневники вампира 3 сезон (Щоденники вампіра - 3 сезон) онлайн смотреть (дивитись) бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2013-2014 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму


Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Дневники вампира 3 сезон» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |