Реклама 00:00 Закрыть
Отзывы

Жеребец - 3 сезон (Hung)

На украинском:
Жеребець - 3 сезон
Год:
2011
Страна:
США
Жанр:
Комедия, Драма
Качество:
DVDRip
Перевод:
Русский
Рейтинг фильма:
4.3/5 (6)

Сюжет:

Рей колись був зіркою бейсболу, але все це вже далеко позаду. Зараз він працює тренером баскетбольної шкільної команди, від нього пішла дружина, він живе в простому будиночку зі своїми двома дітьми, і грошей не вистачає ні на що. Після того як його будинок згорає, а діти переїжджають до мами, він розуміє, що треба в житті щось міняти, тому що жити на такі гроші більше просто неможливо. Єдине, що його відрізняє від інших, так це його велике чоловіче достоїнство, тепер він вирішує стати чоловічим ескортом, тому що крім цього він нічого не вміє.

Сериал Жеребец - 3 сезон (Жеребець - 3 сезон) онлайн смотреть (дивитись) бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2013-2014 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму


Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Жеребец - 3 сезон» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |