Скрыть плейлист
Получить код видео
Реклама 00:00 Закрыть
Отзывы
Дивіться також

Зайцев + 1 (Зайцев + 1)

Год:
2011
Жанр:
Комедия
Качество:
TVRip
Рейтинг фильма:
3.6/5 (9)

Сюжет:

Саша Зайцев - московський студент. Він схожий на мільйони своїх однолітків, але при цьому дуже відрізняється від оточуючих. З одного боку, у Сашка є окуляри. А ще у Сашка є вид затюкали «ботаніка» і нерозділене кохання. З іншого боку, у Сашка - роздвоєння особистості. Ні, він не розмовляє сам із собою в шапочці з фольги. Просто якщо Сашу б'ють по голові, він «перетворюється» у Федора, підозріло схожого на актора Михайла Галустяна.

Федір, на відміну від Саші, знає, що робити зі своїми бажаннями - негайно виконувати! Хочеться нахамити сусіда? Затиснути на вечірці однокурсницю? Викрасти джип? Мало, хто зважиться на таке, але Федір може все.

Сериал «Зайцев + 1» (Зайцев + 1) онлайн смотреть (дивитись) бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2013-2014 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму


Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Зайцев + 1» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |