Скрыть плейлист
Реклама 00:00 Закрыть
Отзывы

Реальные пацаны - 2 сезон (Реальні пацани - 2 сезон)

Реальні пацани - 2 сезон

Реальные пацаны - 2 сезон

Написать рецензию Комментировать
Год:
2011
Жанр:
Комедия
Качество:
SATRip
Рейтинг фильма:
4.3/5 (23)

Сюжет:

Перший антигламурний ситком. "Реальні хлопчаки" - це новий експеримент ТНТ на території нового гумору. Колян з Пермі посилено крав каналізаційні люки, отримав за це умовний термін, потім вирішив виправитися, закохався у багату дівчину і влаштував собі життя веселе. Колян встав на шлях виправлення і намагається жити чесно. Навіть влаштувався на роботу продавцем в салон зв'язку, де таємно зневажає напарника за обтягуючі маечки і нетрадиційний лиск. Окрім духовного росту, життя Коляна ускладнюють любовні терзання.Він зустрічається з дівчиною, яка працює велетенською плюшевою пігулкою біля районної аптеки. А мріє про дівчину, яка вчиться в університеті і літає на шопінг в Лондон. А ще життя Коляна ускладнюють друзі. Вони не хочуть, щоб Колян виправлявся, вони хочуть всі разом кататися по району на тачках, лазити в гуртожиток до майбутніх медсестер і віджимати дрібницю у школярів.

Сериал «Реальные пацаны - 2 сезон» (Реальні пацани - 2 сезон) онлайн смотреть (дивитись) бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2013-2014 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму


Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Реальні пацани - 2 сезон» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |