Реклама 00:00 Закрыть
Отзывы

Меч (Меч)

Год:
2009
Страна:
Россия
Жанр:
Боевик
Качество:
SATRip
Рейтинг фильма:
4.8/5 (34)

Сюжет:

Максу Калініну 35 років, він колишній офіцер розвідки ВДВ, оперативник УБОЗу. Після 10 років роботи його звільняють зі служби за фіктивним звинуваченням, без права надалі працювати в органах правопорядку, а небезпечний злочинець виходить на свободу без пред'явлення звинувачення. Це Калінін не може пробачити. Прослідкувавши за відпущеним на свободу злочинцем, Калінін того ж вечора вершить власне правосуддя, вбиваючи його. З цього дня Калінін розуміє, чим він буде займатися, - він буде боротися з беззаконням своїми методами. І ЗАКОН у нього буде свій ... І ПОКАРАННЯ тільки одне - смерть ... Калінін збирає команду з таких же як і він. Злочинні гроші, якими вдається заволодіти, бійці залишають собі і поступово маленька команда, перетворюється на небезпечну каральну організацію, яку бояться всі і тепер вони перебувають між двох зол - кримінального світу, який оголошує величезні гроші за їх «голови» і своїх колишніх колег, які починають полювання на «перевертнів» ...

Сериал «Меч» (Меч) онлайн смотреть (дивитись) бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2013-2014 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму


Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Меч» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |