Реклама 00:00 Закрыть
Отзывы

Самый лучший фильм 3-ДЭ (Про фільм - Найкращий фільм 3-ДЕ)

Про фільм - Найкращий фільм 3-ДЕ

Самый лучший фильм 3-ДЭ

Написать рецензию Комментировать
Год:
2010
Жанр:
Фильм о фильме
Время:
22:17
Качество:
TVRip
Рейтинг фильма:
4.2/5 (5)

Сюжет:

Гарік розповідає про Найкращий фільм 3-ДЕ:

Макс Утьосов - недооцінений режисер-аматор. Утьосов знімає свої фільми на любительську камеру. У цей же час російські кіноакадеміки проводять конкурс «Найкращий фільм Росії», у фінал якого вийшли 7 найвідоміших кінокартин. До церемонії оголошення переможця конкурсу плівки з фільмами (все в одному примірнику) замикаються в сейф. 

Але Віктор Палич підкуповує організатора премії Едуарда Рикова, щоб отримати картини для неліцензійного копіювання. Перевезти фільми від Рикова до Віктора Паличу повинен Макс Утьосов і його друг Саня. Вони провалюють завдання: плівки згоряють, і друзів починають розшукувати відеопірати. Єдиний спосіб вижити: за кілька днів перезняти знамениті російські кінокартини. Але от у чому парадокс: копії Утьосова цілком можуть виявитися якісніше оригіналів

«Самый лучший фильм 3-ДЭ» (Про фільм - Найкращий фільм 3-ДЕ) онлайн смотреть (дивитись) бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2013-2014 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму


Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Про фільм - Найкращий фільм 3-ДЕ» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |