Скрыть плейлист
Реклама 00:00 Закрыть
Отзывы

Каникулы в Мексике (Канікули в Мексиці)

Канікули в Мексиці

Каникулы в Мексике

Написать рецензию Комментировать
Год:
2011
Страна:
Россия
Жанр:
тв-шоу / телепередачі
Качество:
SATRip
Рейтинг фильма:
4.4/5 (7)

Сюжет:

11 вільних, сексуальних хлопців і дівчат на шикарній віллі Жанни Фриске у океану. Море коктейлів, вечірки, зірки шоубиза... MTV їм влаштував ідеальні канікули! Але щоб затриматися в мексиканському раю, треба знайти собі пару. Хто залишиться один, збирає валізи і - адьос, мачос і мучачос! - їде додому, де текілу доведеться купувати вже за свої гроші. Хто закохається по-справжньому, а хто брехатиме і плестиме інтриги? Хто дійде до фіналу і отримає приз 1 мільйон рублів - найщиріший або найхитріший?На що підуть учасники, щоб продовжити свої "Канікули в Мексиці" на MTV? Не встигла провідна Жанна Фриске представити хлопців дівчатам, а перша пара вже склалася. Рельєфний чоловік Стафф подарував пацанке Лене квіти. Але красуня Настя вирішила не втрачати ні секунди і радісно забрала хлопця прямо у подруги з-під носа. Олена помстилася витончено, але жорстоко...

«Каникулы в Мексике» (Канікули в Мексиці) онлайн смотреть (дивитись) бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2013-2014 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму


Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Канікули в Мексиці» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |